Ile kosztuje sponsoring

Stawki za sponsoring są różne – w zależności od miasta. W Warszawie stawki za sponsoring na wyłączność oscylują w granicach  od 2000 do 5000 tysięcy, w Poznaniu od 1500 do 3000 tysięcy, w innych miastach Polski do 3 tysięcy. Są to propozycje jak najbardziej realne!

Sponsor czasami opłaca mieszkanie, daje miesięczną stałą pensję. Wiele dziewczyn dostaje prezenty – kosmetyki, ciuchy, biżuterię, wyjścia na imprezy. Niektóre wyjeżdżają ze sponsorem na urlop. Zdarza się, że dziewczyna ma dwóch sponsorów, wtedy jej dochody rosną.

Cena za sponsoring zawiera przede wszystkim spotkania, niekoniecznie w których pierwszoplanowy jest seks, ważna jest również rozmowa. Wiele dziewczyn sponsorowanych robi coś dobrego, pomaga sponsorowi. Są jak dobre psychoterapeutki, on opowiada im o swoich problemach w pracy, w domu. Czasami towarzyszą mu na spotkaniach biznesowych, bankietach, on zaprasza je do restauracji, teatru, kina. Są też sponsorzy przyjezdni – np. mężczyzna pojawia się w mieście służbowo raz w miesiącu – wtedy dziewczyna musi być do jego dyspozycji.

Dziewczyny szukające sponsora, powinny być ostrożne, zamieszczać ogłoszenia najlepiej na sprawdzonym portalu www.sponsoraszukam.pl , gdzie istnieje ścisła selekcja kandydatów na sponsora oraz dziewczyn chętnych na sponsoring (nie profesjonalistek, ze stawkami za godzinę). Należy uważać na oferty z wygórowanymi stawkami, ponieważ  często są nierealne (zamieszczane przez oszustów, wyciągaczy fotek lub sutenerów).

Dodaj komentarz