Top hotele aby majówka wyszła odlotowo

MAJÓWKA PRZED NAMI! Kochasz luksusowe hotele w których możesz odpocząć w ciągu dnia a w nocy pobaraszkować z kochanką… mamy dla ciebie sprawdzone opcje na spędzenie krótkiego urlopu nad morzem lub w górach.

Majówka w topowych hotelach będzie odlotowa gdyż sprzyja do tego rozkwitająca przyroda, świeże morskie lub górskie powietrze a do tego luksusowe otoczenie i najlepsze usługi hotelowe. Możesz zabrać swoją kochankę do ekskluzywnego hotelu a wasza majówka będzie niezapomniana. Krótko ale intensywnie i komfortowo.

Oto nasze propozycje aby majówka wyszła odlotowo:

Majówka w górach – top hotele:

Arłamów 4*, Ustrzyki Dolne (Bieszczady)  – niespotykane miejsce w Bieszczadach, idealny hotel na majówka w górach, komfortowe warunki, doskonała baza rekreacyjno-sportowa, wyśmienita kuchnia i otaczająca przyroda.

arlamow.bieszczady

Bania Thermal & Ski 4*, Białka Tatrzańska (Podhale) – to jedyny taki hotel w Polsce, który leży u stóp stoków narciarskich. Eleganckie pokoje o z widokiem na Tatry i stoki narciarskie. Kuchnia z podhalańską tradycją oraz potrawy z całego świata w bufetach tematycznych. Baseny z wodą termalną o temperaturze wody od 36°C do 40°C.

bania.hotel

Modrzewie Park Hotel 5*, Szczawnica (Pieniny) – niezapomniana majówka w górach w ekskluzywnych wnętrzach.

modrzewie2modrzewie1

NoNameLuxury Hotel&SPA 4*, Łapsze Niżne (Podhale) – to miejsce wyjątkowe, idealna majówka w górach. Położony w malowniczym zakątku Polski, w otoczeniu dzikiej przyrody jest oazą spokoju, w której można osiągnąć idealną równowagę ducha i ciała. Hotel składa się kompleks 5 oddzielnych budynków zbudowanych ze świerkowych pni.

noname2noname3

Majówka nad morzem – top hotele:

Bryza Resort & Spa 4*, Jurata – to wyjątkowy hotel nad morzem usytuowany przy samej plaży znanego kurortu Jurata.

bryza2bryza3

HAVET Hotel Resort & Spa 5*, Dźwirzyno – 80m od morza, basen, SPA, pokoje z jacuzzi http://www.havethotel.pl idealna majówka nad morzem to bliskość morza, piaszczysta plaża, doskonały hotel, wyśmienita kuchnia.

havet1havet2

Marine Hotel 5*, Kołobrzeg – hotel oferujący luksusowe apartamenty z widokiem na morze, najlepsze Spa na wybrzeżu oraz doskonałą kuchnię i wszelkie usługi.

marine.hotel

Neptun 4*, Łeba – stuletni zamek na plaży, a zarazem luksusowy hotel nad morzem.

neptun.hotel

Dodaj komentarz