Spotkania sponsorowane

Grasz w otwarte karty?! Płacisz – wymagasz i wybierasz!

sexi5

Poświęcasz się całkowicie pracy, co powoduje, że nie masz czasu na poznawanie nowych ludzi,  kochankę i romans, a potrzebujesz odskoczni od pracy, monotonnej rzeczywistości, chcesz pozbyć się napięcia emocjonalnego i erotycznego. I w takich przypadkach najlepiej sprawdzają się spotkania sponsorowane.

Najprościej zalogować się na portalu sponsoraszukam.pl i zamieścić swoją ofertę – czy masz ochotę na szybkie spotkanie sponsorowane? Często liczy się tylko TU i TERAZ i w takim przypadku masz dział ochotki na dziś.

Najważniejsze rady na konkretne spotkania sponsorowane:

1. Najważniejsze jest określenie osoby z którą chcesz się umówić na spotkanie sponsorowane, jaki charakter ma mieć to spotkanie i twoje oczekiwania. Osoby zdecydowane na spotkania sponsorowane powinny być przede wszystkim konkretne, zdecydowane na działanie a nie przedłużanie rozmów za pośrednictwem Internetu lub telefonu. Jeśli po zapoznawczej wymianie e-maili nie dojdzie do spotkania, szukaj sobie innej osoby, bardziej przekonanej.

2. Spotkania sponsorowane powinny odbywać się w miejscach dyskretnych, kameralnych, które pozwolą na zachowanie anonimowości ale również zachowanie poczucia bezpieczeństwa. Zawsze pierwsze spotkanie sponsorowane powinno odbyć się w miejscu publicznym, może być sytuacja że nie spodobają się sobie dwie osoby zainteresowane spotkaniem sponsorowanym, nie ma co przedłużać i wzbudzać nadziei, tylko szybko i elegancko zakończyć spotkanie.

3. Wybierz lokalizację z dala od miejsca zamieszkania, pracy, miejsca gdzie bywają twoi znajomi, jeśli masz wiele do stracenia, dyskrecja jest najistotniejszą sprawą.

4. Spotkania sponsorowane mogą odbywać się również poza miejscem twojego zamieszkania. Jest wiele ciekawych kierunków, hoteli, pensjonatów, gdzie dyskrecja jest gwarantowana a wrażenia niezapomniane.

5. Aby wzbudzić zainteresowanie drugiej osoby, zadbaj o siebie, podkreśl swoje walory, zaakcentuj swój statut społeczny, dysponuj gotówką (karta płatnicza, kredytowa to zawsze jakiś ślad).

6. Wybierając się na spotkanie sponsorowane, nie zapomnij o zabezpieczeniu, nie wiadomo jak się potoczy sytuacja, i czy nie zakończy się w jakimś kameralnym hoteli. Czyli zapas prezerwatyw to obowiązek, uchroni od wielu przykrych niespodzianek nabytych podczas stosunków intymnych.

Spotkania sponsorowane stają się coraz bardziej popularne, zwłaszcza wśród zamożnych, zapracowanych ludzi, którym stale brakuje czasu.

Dodaj komentarz